KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13714053
nr 1371 4053
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Blandteknik, Signerad, oramat löst blad, bladets mått: 109x75 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:33:35
150 kr
400 kr